Děkuju všem co se podíleli na průvodcovství mé návštěvy v Bratislavě. Mám z toho různé dojmy.
Nejlepší snad bylo, jak jsme se vrhli na vyřazené
Ikarusy (pěkná demontáž). Ale proboha, proč chce DP
za sprievodca 30 Sk, to ho nemůžou dávat zadarmo?
Co vy, kdy se přijedete podívat k nám?
Nevíte jestli sem také píše Dušan?
d3k0:ani nevím jak se jmenuješ myslím, že Rychard?
Jinak jak jsme byli na té přehradě, tak v kempu někdo vykradl němcům karavan, naštěstí nám se to vihlo. Bezva Vinea a žáby v čističce na Petržalce.
d3k0, ani sem ti nezaplatil toho cikánského drevokocúra (víš toho hamburgera v Rače)
Tak snad někdy v Praze. Jinak, to jste všichni v
klubu tak mladý.
Nejlepší snad bylo, jak jsme se vrhli na vyřazené
Ikarusy (pěkná demontáž). Ale proboha, proč chce DP
za sprievodca 30 Sk, to ho nemůžou dávat zadarmo?
Co vy, kdy se přijedete podívat k nám?
Nevíte jestli sem také píše Dušan?
d3k0:ani nevím jak se jmenuješ myslím, že Rychard?
Jinak jak jsme byli na té přehradě, tak v kempu někdo vykradl němcům karavan, naštěstí nám se to vihlo. Bezva Vinea a žáby v čističce na Petržalce.
d3k0, ani sem ti nezaplatil toho cikánského drevokocúra (víš toho hamburgera v Rače)
Tak snad někdy v Praze. Jinak, to jste všichni v
klubu tak mladý.
tr3mp
moj minulorocny rekord na biku je 77.3 po ceste od elamu (intraky v mlynskej doline) do karlovej vsi. tuto cestu odporucam, na zaver treba sice dost brzdit, ale je na rekordy ako stvorena.
tento rok mam max iba 74.7 z kramarov na patronku