Reply on: no.ev.di. #137132:
Samozrejme, ja som len narážal na Ámosovu argumentáciu.Osobne nemám nič ani proti názvu Most SNP (SNP rozhodne nebolo komunistické, to si ho len komunisti dodatočne privlastnili), ani proti názvy Nový most a hlavne si myslím, že nie je dôvod to meniť.
Štefánik má ulicu a nie som veľmi zástancom budapeštianskeho spôsobu, kde majú Széchényi híd, Széchényi tér, Széchényi utca, Széchényi kőrtér, každé niekde inde a podľa možnosti ešte v každom obvode zvlášť.
Osobne sa ako bývalý Bratislavčan hanbím najmä za to, že u nás nemá žiadne dôstojné verejné priestranstvo názov po T. G. Masrykovi, bez ktorého by dnes žiadne Slovensko neexistovalo.
Papyr
Re #137110 Puki: Elektricka plosina, hmlovky v blatnikoch a klimatizacia sa montuju na prianie zakaznika. Ked to DPB NECHCEL, tak to nema. Zaujimave je pritom to, ze na taketo drobnosti DPB nema, ale na Mercedes Capacity prachy MA. Fakt nevedia, kedy setrit a kedy nie.