Reply on: ja #13682:
S tym suhlasim, treba elektricky!!! Gumokoly tiez, ale kua, tramvaje by to trebalo. Nove, nie modernizovat stare serble. Vsak napr. 7103 je z roku 1971!!! Treba nove vozy, moderne, nizkopodlazne!!
co to trepete co tak nakupit konecne nove elektricky trojklbove prepravna kapacita cca 300. No a trolejbusom by tiez nezaskodilo vynovit. Co tak uvazovat nad tym????
Nezvycajna oblast na kontrolovanie ale oplatilo sa im to chytili tusim 4 ci 5 ciernych pasazierov dobre im tak mysleli si ze tam revizor nezavita a zial mylili sa mali by tam chodit castejsie. Dobry napad. Dufam ze co dnes zarobili pouziju na skvalitnenie dopravy v tejto oblasti.
(a ako do toho zapada ten piesok (vid disp. forum: "Uz na 2. zastavke mu nemohol ostat ziaden piesok" a pod.)
ale uplne najradsej hocico, co by nahradilo uz tak dost zufale vrakosy a i-kace (napr. "vyradene" vozy z Prahy, Karosy 951 a 961, alebo aj nove Ik435 (aj ked ich z duse nenavidim). Nie su nizkopodlazne, a co? Keby do BA prislo 10 nizkopodlazakov tak sa co stane? nic. Vacsina bude aj tak stale vysokopodlazna!
(a horsie ako zdravotny stav 199 rocneho bratislavcana
Riko
Myslím že MB je stavaný na normálne cesty a aj ked je zosilený podvozok tak tento bratislavský cestný humus by ho hneď pochoval. Sem treba fakt tanky alebo aspoň autobusy s tankovými parametrami konštrukcie (Solaris)
A Solaris myslím dáva "za málo peňazí dosť muziky".