Kami: kukni sa napr. tu : http://www.mercedes-benz.com/e/ecars/omnibus/produkte/linie/citaro_l/default.htm
(just joke) Som zvedavý, či ho zajtra uvidím, síce doobeda som v škole ale potom, neviete nietko kde bude zajtra jazdiť, idem sa spýtať na dispečera. Dúfam, že sa nepomýlili v jednom mesiaci, a bude jazdiť len jeden deň. Bo minule namiesto 2-3 mil EUR napísali 2-3 mld.EUR. Trochu rozdiel.

Kami
Solarisu aj Citybusu sa konkurencia zide, trh sa este len nizkopodlaznych sa este len bude rozdelovat. Na trhu standardnych autobusov stale kraluje Karosa, aj ked odspodku sa tlaci SOR.
Ozaj, je ten MB nizkopodlazny ?