Moje odhady:
Pernek, ŠM – to bola zastávka na znamenie medzi Pernekom a Kuchyňou, tipujem to na rázcestie k Novému dvoru (48° 23´ 19´´ / 17° 09´ 18´´)
Viničné, VÚ – žeby pred bránou Vojenského útvaru 4405 (48° 16´ 21´´ / 17° 19´ 18´´) ?
Studienka, Tŕnie, ŠM – 2 km za Studienkou smerom na L. N. Ves, zrejme pri tom opustenom komíne, bola to stála zastávka linky 106405 (CP r. 1998-99)
V prípade hlbšieho záujmu môžem preskenovať niektoré CP z rokov 1998/99. Mám brožúrku SAD pre Bratislavský kraj, okresy BA I-V, Malacky, Pezinok a Senec.
Pernek, ŠM – to bola zastávka na znamenie medzi Pernekom a Kuchyňou, tipujem to na rázcestie k Novému dvoru (48° 23´ 19´´ / 17° 09´ 18´´)
Viničné, VÚ – žeby pred bránou Vojenského útvaru 4405 (48° 16´ 21´´ / 17° 19´ 18´´) ?
Studienka, Tŕnie, ŠM – 2 km za Studienkou smerom na L. N. Ves, zrejme pri tom opustenom komíne, bola to stála zastávka linky 106405 (CP r. 1998-99)
V prípade hlbšieho záujmu môžem preskenovať niektoré CP z rokov 1998/99. Mám brožúrku SAD pre Bratislavský kraj, okresy BA I-V, Malacky, Pezinok a Senec.
Však to mi je jasné. Len už sa na tom dobre bavím, keď tu čítam niektoré príspevky a obnove tratí, kde bývam a dobre viem, že nikto nikdy nimi cestovať nebude (Orava).
N/A
Re #134017 hefec: v tom otrasnom stave spociva caro tej trate ? uz by to nebola Oravska Hrkalka. Ale suhlasim, keby sa ta trat zrekonstruovala bolo by to fajn, niekedy ked tade idem mam pocit ze tej 913ke odpadnu podvozky jak to bucha.
Re #134020 no.ev.di.: priame spojenie Nowy Targ - Dolny Kubin pokial viem neexistuje, treba ist z Kubina do Suchej Hory (napriklad nejaky sukromnik robi linku Ruzomberok - Sucha Hora - http://www.k-report.net/discus/nahledy/318604.jpg ) a zo Suchej Hory by mal chodit nejaky polsky autobus do Noweho Targu
Re #134026 Majo: no ta 911ka na OLZtke moc nejazdi, co som sa rozpraval s jednym ujom co tam robi (znamy mojej frajerky) tak hovoril ze len malokedy je tolko ludi ze im nestacia tie dva letne vozne. Ale sci-fi by to bolo pekne taka suprava 810+911