http://www.bratislavskenoviny.sk/129417/doprava/mesto-chce-zjednosmernit-cast-komunikacii
ďalší tunelík? hlavne, že za 30 tis. bude dopravná analýza... a najlepší je ten záver: "zjednosmernenie komunikácií by mohlo mať aj ďalšie výhody. Napríklad by sa mohli časom vybudovať ďalšie pruhy, rozšíriť cyklotrasy alebo by mohli pribudnúť ďalšie parkovacie miesta." ? ako môžu vybudovať ďalšie pruhy na území ohraničenom sprava i zľava domami/chodníkmi? a na konic celého snaženia je človek - cyklotrasy budú asi také, že na zemi namlujú jednu čiaru, za ktorou aj tak budú nakoniec parkovať IGK...
ďalší tunelík? hlavne, že za 30 tis. bude dopravná analýza... a najlepší je ten záver: "zjednosmernenie komunikácií by mohlo mať aj ďalšie výhody. Napríklad by sa mohli časom vybudovať ďalšie pruhy, rozšíriť cyklotrasy alebo by mohli pribudnúť ďalšie parkovacie miesta." ? ako môžu vybudovať ďalšie pruhy na území ohraničenom sprava i zľava domami/chodníkmi? a na konic celého snaženia je človek - cyklotrasy budú asi také, že na zemi namlujú jednu čiaru, za ktorou aj tak budú nakoniec parkovať IGK...
AAA
"Označník a informačnú tabuľu na autobusovej stanici alebo zastávke je povinný zriadiť a udržiavať ten dopravca, ktorý má na tomto zariadení najviac autobusových spojov." § 16 odsek 4 zákona o cestnej doprave.
"Vlastník autobusovej čakárne a prístrešku pre cestujúcich je povinný udržiavať ich v prevádzkyschopnom stave a čistote." § 16 odsek 5 zákona o cestnej doprave.
Takže BSK sa o to starať pravdepodobne nemusí.