COLOR: Spectre naozaj nestíha scannovať tie fotky. Je to pekne otravná a dlhá robota (veď aj ja mám na konte vyše 1000 zoscanovaných foiek, takže viem o čom hovorím) a ani sa mu nedivím, že sa mu do to ani veľmi nechce. Dnes poobede idem zobrať od neho to, čo poscanoval, takže sa možno dočkáš aj svojich fotiek na webe.
OK, dost o ciernom cestovani.
COLOR
Tie fotky scanujes ty a nie Spectre? Alebo si myslel tvoje fotky - trosku nezrozumitelne...