A je to tu - prvé fotky z dopravnej nehody Karosa B744 CNG DPB vs. Peršing : http://www.vlaky.net/online/diskusia/tema.asp?lang=1&id=230186 ? ?
a potom v rámci zlepšovani azdravotného stavu obyvateľstva šup s ňou na 133 ?


MiroBA
Tu je to vidieť -celý kĺb odpísaný. Ale predok aj motor v poriadku, možno keby sa urobil nový skelet ak by ho nejaký podnik spravil a zvyšné časti by sa doplnili. No neviem, ako by to bolo finančne rentabilné...neviem do akej miery sa vlastne rozoberajú tie vozy pri generálkach, či skoro komplet napr. vrátane okien alebo sa mení len motor a výmena podlahy a sedačiek v interiéri.
A o aké ev.č. vlastne ide pri tej havarke?