"Motivácia činností vodiča
- zníženie spotreby nafty a elektrickej energie, zníženie počtu drobných škôd"
To chcú, aby vodiči jazdili 40 km/h ako v Prešove? ?
- zníženie spotreby nafty a elektrickej energie, zníženie počtu drobných škôd"
To chcú, aby vodiči jazdili 40 km/h ako v Prešove? ?
Veď ráno mala počas školského roku interval 8 min. a poobede 10, takže sa jedná o zriedenie
810zssk
http://www.bratislavskenoviny.sk/94805/samosprava/mestska-karta-bude-na-jar-alebo-v-lete
"Konštatoval, že základnými cieľovými skupinami novej mestskej karty sú obyvatelia Bratislavy, v rámci nich aj študenti a seniori vrátane tých, ktorí síce v Bratislave žijú, ale nemajú tu trvalé bydlisko." - tak toto je su tie vyhody pre Bratislavcanov?