Reply on: Peon #110843:
178 ma zmysel, pretoze momentalne je doprava z Dolnych Honov do Ruzinova vyrazne negativne ovplyvnena od centra. Takto uz budu mat Dolne Hony dopravu nezavisle od stavu v centre.66 a 212 sa vratia asi po dokonceni Zahradnickej.
Peon
Tá okružná 178-ka je naozaj potrebná alebo je to ďalšia politická linka? Predpokladám, že na 78-ke sa vďaka nej predĺžia intervaly... Budú tam "kraťasy"?
192-ku (to označenie) som rád, že niekoho napadlo. Bude mať aj samostatný CP?
Páči sa mi tiež vznik zastávky "Na hrebienku". Snáď ľuďom dobre poslúži a 41-ku príliš nespomalí.
PS: Taká 66-ka a 212-ka sa kedy vrátia na pôvodné trasy?