Reply on: d3k0 #103235:
Bez ohľadu na to, či to je alebo nie ja aktuálne, bolo by hlúposťou najvyššieho kalibru to mať bez tej prípravy, keď máme pripravených 70% siete.A bolo to tak, že nikto nič neoživoval, ale ing. Konárik to svojvoľne nechal naprojektovať bez možnosti zmeny rozchodu.
informacia o vyluke nepribudla.
kecho
Furdekova – Lachova a Landererova - Čulenova, tu sú fakticky superextradôležité miesta na svetelné križovatky... to radšej nech z Furdekovej spravia zákaz odbočenia doľava a nech sa otáčajú okolo lidla, trúby lenivé...