Reply on: ba1031 #101825:
ved tak to je... neviem preco to policajti ignoruju... ale vela vodicov neovlada zakladne predpisy... ja som minule pustal takto trolejbus, ten asi bol prekvapeny a neveril mi, tak mu dlhsie trvalo kym sa dostal (aj mi pekne zablikal) a dilino za mnou ma isiel od nervov zozrat, trubil na mna, potom ma nervozne predbehol (ohrozil asi dalsie 3 iad) a ukazal mi pekny pozdrav... ?
aalebo na vazovovej, ved tunajsi vodici elektriciek by veledi hovorit... ked tam zastavi elektricka, auta za nou musia pockat, kym cestujuci nevykonaju nastup/vystup... a tolko aut si tam veselo ide a este trubi na ludi...
Dikes.
kecho
myslím zastávky typu Apollo či Zochova, nie napr. Bosákova (84/99)
Re #101824 Zvero: a ako by ho normálny bus vodič mohol ohrozit, ak igk napr. dodržuje rýchlosť (a iné predpisy, tj venuje sa jazde atď.)? jasné, že predpokladám, že bus doňho nevpáli, keď bude auto hneď vľavo vedľa neho ?