Reply on: Majo #101531:
To máš prirodzene, či si používal kulmu?? Alebo si stihol byť na chemoterapii? Lebo ja si nepamätám, žeby si mal tak 2 roky dozadu kučeravé vlasy ?
, ktorá si neželá, aby boli vnútri vozovne, ale snáď sa tej osoby tento rok DPB už konečne nadobro zbaví.
Solider
Samozrejme, že ich bude prevádzkovať Albus, ak sa osvedčí.
JPP = Jeden Peon Polemizoval ? ?