Teraz keď je nedostatok kĺbových autobusov, tak ma napadá riešenie, že by sa mohli stiahnúť všetky Solarisy a kĺbové vozidlá z linky 96 a dať tam sólo busy aby napríklad nechodila ráno malá 31,50,68,83,84,92,93,94,95 alebo spoje na iných linkách. Pokiaľ si spomínam tak 96 fungovala s malými vozidlami a hoci to nebola sláva tak ale dalo sa to lepšie prežiť. Neraz som videl TAM-BUS alebo CNG 18mtrovú Karosu v poobedňajšej špičke z mesta čo viezla nie viac ako 15 cestujúcich na čo bohate stačí 12metrová Karosa... Dúfam,že nemusím hovoriť ďalej na ktoré linky by poputovali Solarisy a ostatné kĺbové vozidlá objavujúce sa na L96. ?
bwd
Tu zase niekto hovorí o niečom, čomu nerozumie. Názvy vlakových liniek v Rakúsku sa nepredávajú - to vymysleli len nenažratí slovenskí komunistickí kapitalisti. Predáva sa len reklama na lokomotívach, alebo vozňoch.