Reply on: Papyr #101169:
A tú čiaru si bratislavskí cestujúci "naozaj všímajú". Takí cestujúci, čo sú schopní nastúpiť na zastávke do polorozobratej električky, dobíjajú sa do vozidla autoškoly či nenastúpia do 202 len preto, že tam je miesto trolejbusu autobus, potrebujú fyzickú zábranu. ?
A na zemi je namalovany zlty priestor, v ktorom sa za jazdy nema stat
hoppusmark01
V tom košickom tedome je tá tyč viac vpredu, a teda cestujúci majú k dispozícii minimálne 2/3 priestoru dverí..