Reply on: enumaelish #101092:
1.) Hrb - to je vec vkusu.
2.) Ja to považujem za plus - čím viac dverí, tým rýchlejšia výmena cestujúcich a menšie zdržania na zastávkach. ?
3.) Polomer kolies - nechcel si povedať skôr priemer? Ak áno, tak v tom by som nevidel problém, to nemôže mať nejaký zásadný vplyv na prevádzku. ?
keby bola na Legionarskej Legionarska (ok to sa da) a na Kriznej Krizna, tak to by sa tak mohli volat dalsie 3 zastavky
Ámos
Re #101072 Majo: A napriklad Gaštanový hájik sa premenuje na ZST Vinohrady. Co je podla mna chyba.
Re #101073 AAA: To je uz ine. Ak by sme chceli nazyvat zastavky tak ako ich nazyvaju domaci. Tak prosim, stym sa da suhlasit.
Ale zavadzat take nezmysli ako je podla mna ze na Kriznej je zastavka Legionarska a na Legionarskej Krizna...
Re #101075 Ike: ?