zdravim, chcel by som sa opytat dostal som pokutu za neplatny listok, nemam problem ju zaplatit ale momentalna financna situacia mi ju nedovoluje uhradit ani do jedneho mesiaca, nema niekto skusenost stym ze by si predlzil lehotu na zaplatenie ziadostou? Mam posledny tyzden na zaplatenie tak, preto by som rad nejako vyriesil.