Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Pre porovnanie som pozrel cestovné napr. v Brne a tam je prvý prestupný lístok na 60 min a stojí 15 resp. 7 Kč, v prepočte na naše to je 18 a 9Sk...
Reply on: Sati #112412:
Lenže to linkovanie je prepojené s tarifou.
Reply on: luky133 #112409:
Takže tu je to sľúbené video. Môžete si vypočuť čo priniesla/prinesie tá rekonštrukcia. http://www.youtube.com/watch?v=PuIJiBb-C3k
Reply on: eraser #112410:
ja som sa tu stebou nebavil o tarife ale o tvojom limkovani takze opat tvoja reakcia je o nicom ❗
Včera som šiel 68 a pred EUBA nás predbiehal akýsi magor v pravom pruhu keď sme sa už chceli zaradiť do pruhu pre odbočenie cez Gettingovu. Dve autá nás nepustili a tretí (magor) na nás začal ešte trúbiť na čo mu náš šofér odtrúbil späť. Potom si týpek drzo zastavil za zastávkou s autíčkom svojim krásnym a začal z okna nadávať šoférovi dosť primitívne. Neskôr sme to auto dobehli na semaforoch na Šustekovej kde naň náš šofér zatrúbil naspäť a opäť sa začalo nadávať. Šofér mu len povedal, že sa nevie správať a frajer sa zmohol len na slová ako buzerant, ko...a pod.

POLICAJTI NIEŽE MAJÚ PLNÉ RUKY PRÁCE, ROBIA VEĽKÉ H.... KOHO BY POKUTOVALI KEĎ ŠKODOVIEK A FELÍCII JAZDÍ ČÍM ĎALEJ TÝM MENEJ. SÚ TO ZKORUMPOVANÍ ZBABELCI !!! ?
Reply on: Sati #112396:
Ooo olah, počuj nebudem hodnotiť tvoje personálne kvality, o ktorých má každý svoj obraz z toho ako píšeš... Tarifa s akou prišlo DPB je akurát tak zdieranie cestujúcich. Zdraženie pripúšťam, veď nešlo hore dobre dlho, ale aby zrazu cestujúci mohli použiť len lístok na 10/20 Sk - čo je moc je moc! S neprestupným sa nedostaneš v podstate nikam. A hlavne pokiaľ ide o obľúbený šport "meškanie spojov" a iné zázraky tak práve prestupovanie mnoho krát zachráni ľudí pred zmeškaním príchodu na dané miesto. Síce tí čo cestujú na električenky to nepocítia (až na zlúčenie 1. a 2. pásma). Osobne by som takéto zmeny týkajúce sa zlúčenia pásiem realizoval až vtedy keď sa pridajú pásma BID, ktorá zatiaľ vyzerá skôr na to, že bude súčasťou predvolebnej kampane Ďurkovského, že potrebuje čas na to aby spustili BID. Myslím, že BID sa dá spustiť aj bez jedného fúzatého idiota kresťanského.
Reply on: Ike #112408:
A čo sa týka tých prestupov tak tam padlo aj slovo, že sa skvalitní preprava či ako to tam povedal Záhradník. Takže už ukladám zostrihané video aby ste nemuseli kukať celý Karlovestník a ak pôjde tak ho nahrajem na youtube.
Reply on: luky133 #112407:
fakt by ma zaujimalo kto to navrhol... cely to defile krizovatiek Molecova, Devinska cesta, Botanicka a Mlynska dolina je uplne zle navrhnute bez toho aby to bolo skoordinovane...

Na molecovej malo byt jedine krizovanie s elektrickovou trasou pre ludi auta iduce z mesta na DD a otacanie z mesta znova do mesta. Kto chce ist z DD do Dubravky (podla mna tych ludi je tak malo, ze zvlast pruh im netreba) tak by odbocil smer mesto a otocil sa na inej krizovatke

Na Devinskej ceste by som taktiez zrusil odbocenie z Devina do Dubravky (okrem MHD) a jedine mozne odbocenie by bolo z mesta na Devin a povolil by som otacanie v krizovatke (z dovodu ze krizovatku Botanicka, by som zrusil uplne)

Krizovatku Botanicka (resp. jej krizovanie s IAD by som zrusil uplne), auta by sa tocili na krizovatke Devinska cesta.

Krizovatku Mlynska Dolina by som upravil tak, ze povolil otacanie. Znie to mozno drasticky, ale az tu by sa mohli vodici z DD otacat do Dubravky a Lidla
Reply on: ivanbuto #112397:
TV Karlova Ves je zdroj. A Záhradník povedal toto: Dohodli sme sa s inžiniermi a políciou aby bol vybudovaný aj tretí jazdný pruh zvlášť na odbočenie do Dúbravky a LIDLA. Pýtali sa ho aj aké zmeny čakajú v rámci MHD túto križovatku a pvoedal, že len presun zástavok. Ak sa mi podarí tak sem pridám aj túto správu. Len neviem či sa mi ju podarí nahrať. ?
Reply on: NN #112405:
Ehm, keby som necital tvoje predchadzajuce prispevky tak sa pokusim odpovedat, ale asi to nema zmysel, ze?
Reply on: 810zssk #112401:
omnoho jednoduchsie mi pride stiahnut si offline aplikaciu Cestovne poriadky a do nej napr. bratislavsku MHD a clovek ma prehladne vyhladavanie odkialkolvek kamkolvek, ja vlaky, busy, MHD inde nevyhladavam ked som u seba, nanajvys v praci pouzivam tie webove trapnosti
Reply on: eraser #112391:
suhlas, ja cakam zase zavedenie linky 81 spat, ked idu chuji rusit prestupne listky
Reply on: S499.1023 #112402:
Mal som namysli vybudovanie trolejbusovej trate a co sa tym usetri - kedze 25Tr nebudu musiet vzdy na konecnej startovat. Nie samotne nasadzovanie 14Tr. 😉
Reply on: 810zssk #112399:
Stále? Koľkokrát denne taký pseudoduobus musí štartovať za účelom výjazdu z vozovne a dojazdu domov?
Reply on: eraser #112389:
Super vzdy tahat PDF 😃 Nie je lepsi klikaci system (ako napr. tu, ci na dpmbb.eu)?
Reply on: G4G1 #112373:
Navyse, naftu za usek Molecova - voz. Hrobnova by museli platit tak ci tak.. je jedno ci ju minie autobus, alebo Liazka.
Reply on: G4G1 #112373:
Usetri sa na tom ze 25Tr nebudu musiet stale startovat..
RE Valec : Diky mooooc dosť mi to pomohlo!
Reply on: luky133 #112395:
Môžeš uviesť zdroj info, keď dávaš takéto príspevky?

A Záhradník explicitne povedal, že tam nebude BUS pruh? Dokonca sa ho nejaký novinár na to spýtal?
Reply on: eraser #112394:
ooo alah zas to tvoje linkovanie vies stacilo by keby sa 84 dala spat po svojej povodnej trase a bolo by po probleme ❗

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.