No neviem, podla toho co som videl na fotkach by som si dovolil povedat ze 362 je na tom horsie ako 424 - 424 mala znicene zasterky a jemne zvlnenu bocnicu, ale 362 mala pomerne vazne poskodeny ram lavej bocnice...
Bolo by to predsa len bezpečnejšie.
Sarko
Ak nastúpiš na L17 pri nemocnici, doba jazdy spoja je 10 min. Električke trvá jazda od nemocnice podľa CP na Spoločenský pavilón 8 minút a ešte peši cca 300 m, to je cca 4-5 min., takže spolu cca 13 min. Pri L17 je problém len s intervalom (30'/60'). Takže argument, že je to naokolo padá.
Predajné miesto na Železníkoch predsa existuje, a to na Gemerskej ul., zastávka Železníky v smere do mesta.
No a nakoniec, hovoril som o opodstatnení iba jediného predajného miesta, a to v severnej časti od centra mesta. Mier by som uprednostnil pred NMM už len z toho dôvodu, že NMM je len 1 km od Rooseveltovej alebo ŽS a stále ďaleko od oblastí, ktoré nie sú obslúžené. Na OD Mier (zastávky na Národnej tr. a Hlinkovej ul.) sa napokon stretávajú všetky linky premávajúce do uvedených oblastí.