Re #5192 PvvS: No ak to prepočítaš na kurz CZK, tak to vychádza 4,3 mil. Kč a naviac ide len o jeden kus (žiadna množstevná zľava). Koľko je obstarávacia cena jednej takejto Karosy trebárs v domovskej krajine?
Neviem, či Jeff skôr nestál a wapovú verziu vyhľadávača. Ak sa nemýlim, že cassovii wapová verzia nie je.
Re #5181 eMareq: Jasné, prepáč, že sa neozývam. Dnes sa k tomu dostanem.
Re #5183 BM: Súhlasím. Veď keby chceli sólo nízkopodlažák, tak by rovno vzali SU12 navyše. Lenže oni výslovne nechcú nízkopodlažák.
Re #5184 BM: Dobre, keby náhodou predsa len prišiel, pošlite. My sa potešíme každému nízkopodalžáku. Máme už 3, objednaných je ďalších 25, tak čo by sa nenanšlo miesta aj pre vaše nechcené chúďatko ?
Jediné, s čím by som išiel opatrene, sú vyhlásenia o spotrebe. Máš nejaké konkrétne čísla? Lebo ja som si v PO nevšimol, aby Solaris nejako zázračne menej žral oproti Karose.
Re #5185 BM: Mne nemusíš zmysel unifikácie vysvotľovať, som si ho plne vedomý. Ale myslím, že tam, o čom písal Furčan, nešlo o to, že by niekto bol proti unifikácii. Myslím, že to bolo o inom. Ak to vôbec bolo.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.