Teraz nejesť za počítačom! Najmä slabé povahy by mali zvážiť kliknutie na tento odkaz na obrázok.
http://www.bratislavskenoviny.sk/buxus/images/2009/200907_stanica1.jpg
(fotka pochádza z BA hlavnej stanice) ?
http://www.bratislavskenoviny.sk/buxus/images/2009/200907_stanica1.jpg
(fotka pochádza z BA hlavnej stanice) ?
), ale xxx somariny chodia bežne ?
eMareq
Re #362 5: Veď žiadne nie sú. Ešte si neštrngol s pohárikom šampanského. Vtedy mu to myslí lepšie. ?