Reakcia na: jt #2576:
Ja ani trucker sme tu nepisali konkretne ev.č. ani čas ani miesto kde kto pretača / dusi motor narozdiel od teba.
) a rád by som ich zhliadol viac. Má niekto niečo, alebo vie niekto o niečom? Diki.
)
RDZ 50
http://foto.bmhd.cz/foto/2009/20090120/1702.jpg