Reakcia na: Furčan #2072:
Čo sa do toho zase seru? Jak oni vedia, že tie veci brania vo vyhľade vodičovi? Ani jedne z nich nikdy nešoferoval autobus. Keď to nevadi vodičovi tka nevime čo by to malo vadiť dajakemu ... v kancelarii. ? ? ? ? ?
Nemám s tým veľké skúsenosti a záleží aj od konkrétneho modelu, ale ide rádovo o desiatky minút, takže dĺžka prenosu je relatívna nevýhoda.
redburger