Reakcia na: Richard Ščepko #8023:
Tak to je sila, takto zastavovat. Myslim si, ze je to len o vodicovi. Chod sa odviezt #20, ked tam bude Tiny. Krasne sa oprie o kasselak. To by ste mali ist odfotit. Toto by som povedal ze je robenie naschval proti ludom. Vieme sami, ze niektorich nasich vodicov robota bavi a niektori tam chodia len preto ze niekde robit musia a potom sa vyzuria na cestujucich.
draxter
Na rozdiel od iných, kde je znamienko malý krížik x. Takže netuším, ale SAD má podľa oficiálneho a schváleného CP na tejto zastávke zastavovať bez akéhokoľvek znamenia. Ale ak je skutočnosť taká ako píšeš, tak potom ?