Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: S499.1023 #5182:
Však si urobte firemný teambuilding! 😂
Reakcia na: Isidor #5181:
Pôjdeš s Kejvačkom a s KT4Danielom na zájazd 😛 ?
Reakcia na: Viko #5178:
Ja keď sa pozerám na to, čo sa na Slovensku deje, tak si stále častejšie kladiem otázku, či by nebolo efektívnejšie celé Slovensko hodiť do kanála a začať tu s nejakým projektom "na zelenej lúke" 😎 .
Aj ta nova sutaz je celkom zaujimava.
SAD HE s nizsou cenou vylucili, lebo dolozil len primestske LE autobusy. Ktovie ci tak iniciativne kontrolovali aj to, ci DZS ma Euro 5 autobusy, ako pozadovali.
Poziadavky:
https://obstaravanie.eranet.sk/webresources/publicListRecord/42230/blob/391
Vylucenie:
file:///C:/Users/matej/AppData/Local/Temp/informacia_o_vysledku_vyhodnotenia_ponuk-1.pdf
Momentalne prebieha odvolacie konanie na UVO, lebo UVO rozhodol o znovuzaradeni SAD HE do sutaze.
https://www.uvo.gov.sk/vestnik/informacie/detail/11272
Reakcia na: TeBeCe #5177:
Paráda, v tejto krajine sa vlastne ani neoplatí súťažiť. Trikrát nelegálne predĺžiš zmluvu o stotisícové sumy a výsledná pokuta poľahky mohla byť len 7500€, neskutočné.
Siete liniek MHD v Bardejove a v Čadci
Sieť liniek MHD Dolný Kubín
V Moskve dojazdili trolejbusy (výnimkou by mali byť linky 202 a 203 premavajúce z neďalekého mesta Chimki k stanici metra Planernaja a retrolinky z Komsomoľského námestia na Novorjazanskú ulicu) https://www.cs-dopravak.cz/v-moskve-skoncily-trolejbusy-zrizena-bude-jedna-retrolinka/
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=16603&secid=1
Reakcia na: Matej M #5170:
Teraz si nie som úplne istý, ako si tu odpoveď myslel, ale... Ak ti chýba česká obdoba imhd.sk, kľudne na nej začni pracovať - myslím, že takéto oživenie českých dopraváckych vôd bude prínosom. 😉
Reakcia na: Dispecer #5169:
Nevidím na tom nič dobré.

Reakcia na: Matej M #5168:
Rozhodne som ich nechcel porovnávať, ale zo všetkých českých webov s touto tématikou, čo poznám, sú k imhd.sk oni asi najbližšie - i keď stále veľmi ďaleko.

Treba však poznamenať, že aj keď by sa nejaké paralely medzi týmito webmi našli, ich doterajšia cesta i smerovanie sú veľmi odlišné - a tak to je asi aj dobre.
Reakcia na: Dispecer #5163:
Po včerajšom pive s ľuďmi bezprostredne spätými s bmhd.cz sme sa jednoznačne zhodli, že tá stránka s imhd.sk nedokáže konkurovať jednak obsahom a predovšetkým tak ich (štandardnými) prispievateľmi, kedy niektorí z nich si svoje ultrasoviny identifikujú ako svoju sexuálnu orientáciu (viď odpor ku budúcej zastávke pred Moravsko-zemskou knihovnou).
Reakcia na: henko151 #5164:
Kombinácia šoto a nešoto zamerania je určite zaujímavá z hľadiska potenciálu vyrábať nových fanúšikov dopravy. Ale ako unikát vnímam skôr to, že permanentne prináša nové impulzy zo zahraničia, a to v prístupnej forme i v odbornejšej úrovni.

Na sezname, na rozdiel od systematického prístupu imhd a i evidencie, bohužiaľ badám nutkanie rozbiť národné zameranie zapisovaním každej somariny, čo kto videl na dovolenke v Grécku 😃 Aj keď stále to je lepšia platforma, než tri samostatné weby pre každé mesto, ako tomu u susedov bolo pred rozbehom seznamu.
Reakcia na: Dispecer #5163:
Áno, avšak tieto projekty sú len v tej “extra” časti podobné imhd.sk.

Myslím, že imhd.sk je unikát v tom, že sú tu aj info pre nešoto verejnosť. Taktiež tieto stránky sa viac-menej zaujímajú iba l vozidlá v CZ/SK

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.