Ano. Prvý krát som sa viezol v KT-čku
.
.
.
Ale cez leto to dobehnem.

.Prvý krát v živote som sa aj viezol v Tatre KT8 ev.c. 9028. A nakoniec som sa viezol v metre najnovšou súpravou M1.
Papyr