Reakcia na: tomas1 #2184:
No zrovna v ex-CSSR to az take bezne nie je
A samozrejme, to, co ma mat avg speed 22 mph, to asi nebude vedene zarezom v linoleu, ako motolske vozicky
Sommelier ma vznosne vizie, a ked sa nauci rozoznavat, co je financne a technologicky realne na jednej strane a rebricek potrebnosti na druhej strane, tak bude mat dobre napady.
Sarko
je normálnerozchodná a pôjde ako už po mnoho krát po širokorozchodnej trati. V oblúkoch chodí pomalšie a na kanáloch rušňovom depe Haniska pri Košiciach ju držia pomocné vodiace koľajnice, ktoré kolesá vycentrujú do osi.
Ako tak čítam na tamojšej diskusii, jeden z účastníkov si na ceste z Hanisky vyžiada mimoriadne zastavenie na kilometri 69,300 priamo pred jeho domom ?