Reakcia na: Ike #59713:
pri takomto tempe ?? ☺ Je to postavene cele ná hlavu, krátka nikam neveduca trať nepritiahne nikoho, lebo nemáme peniaze na potiahnutie cez mesto.Takže si rychlodrážna na seba nezarobí. Bude prázdna intervali zasa sa predľžia a bla bla toho tu už bolo. Keď sa robí rychlodraha tak sa nerobí určite na par kilometrov, to nemá význam ani zisk. Treba to robiť cez mesto a po mimo ako v Berline a nie štvrtinkovo čo v Ba už trvá roky peniaze sa stracaju lebo to nikto neocení a bude nas tu gumokolov pribudať a preferenčne pomalé električky pri zacpach nám zavadzať. ...off


Ike
Zaujímavosti> História MHD > scrollnes to pod bodkovanu ciaru a tam je nalavo ze "História liniek MHD od 27. augusta 1895L
vyberes si elinu, trofel, alebo bus