Reakcia na: Lamačan #257525:
Celý ten koncept je scestný. Máme existujúce prístavné bazény, ktoré namiesto modernizácie pohltí zástavba. Zhodou náhod máme tiež iný zámer - stavať nový bazén a logistické centrum namiesto rozsiahlej lesnej plochy. Akokeby mať prístav v dotyku s mestom bola nejaká anomália (pozdravuje Hamburg, Rotterdam, Le Havre...), tak si radšej zlikvidujme prírodu, veď kvalita ovzdušia šuvix.
).
csepka_3