Reakcia na: Petto #166318:
To je fajn, že Pettovi by stačilo (ak raz bude petržalská električka ?) len zaasfaltovať koľajnice, žiaľ, sú aj ľudia, ktorí majú o uliciach typu Štúrova iné predstavy, než je dnešná realita a človek sa musí kvôli parkovaniu a prázdnym jazdným pruhom tlačiť na úzkom neprívetivom chodníku. Štúrova na vizualizácii nie je tvrdá pešia zóna, ale pešia zóna s povoleným jednosmerným vjazdom. ?
intony
Pre mňa sú omnoho dôležitejšie detaily, bodové riešenia (aby cyklista nemusel mať zlý pocit napr. z porušovania predpisov, pokiaľ potrebuje ísť na Námestie SNP, na Obchodnú, prejsť po Dunajskej alebo Štefanovičovej v protismere, zaradiť sa pred križovatkou v samostatnom pruhu, prejsť cez Pribinovu, je toho mnoho) alebo aj odstraňovanie bariér, ktoré sa okrem cyklistov priamo dotýkajú aj pešej dopravy.