Reakcia na: bobitwo #257833:
Na Romanovej bola nakreslená cyklotrasa už hneď po revolúcii, akurát to potom zakapalo. Sieť civilizovaných cyklotrás po sídlisku podľa mňa pomôže viac rozbicyklovať petržalskú placku a v kombinácii s parkovaním to vyrieši hneď niekoľko problémov predimenzovanývh štvorprúdoviek.

Mhr1