Reakcia na: MatejBA #257829:
PSaci/valovovci sa tym chvalia vsade, ze tam bude kruhac, lebo je to pre nich strasne komplikovana krizovatka..Ze je teraz prejazdna aj ked su kolony kvoli semaforom pri eline, pretoze soferi zo strany od Technopolu pokojne slusne (na hlavnej) stoja pred krizovatkou, ked vidia, ze neprejdu a pustaju auta/busy v trase 68/96 na Romanovu, magoriatni experti nevidia.
A este aj pri teste im tam vraj bus odpalil kuzele na testovanie kruhacu.
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
S499.1023