Reakcia na: kecho #257828:
To tam vazne chce pomocna skola dat kruhac? Na jednoduchu krizovatku? Ale napriklad na "Holandskej krizovatke" v Lamaci o kruhaci nechceli ani pocut pre "intenzitu dopravy", pricom by tam kruhac vyrazne pomohol v obmedzeni rychlosti vozidiel pricom mesto tam vlastni v priamej blizkosti vela pozemkov, mas tam 4 smery, a cyklistov zo vsetkych stran...
Lebo už sa mi to stalo oba razy, čo som tento rok šla Arrivou v IDSku, vyzerá že obyčajné "Dobrý, už mám električenku, idem len na Bajkalskú" nestačí
S499.1023