Reakcia na: MatejBA #237565:
ja by som zrušil buspruh na Prievozskej v smere na AS mlynské nivy minimálne v úseku od križovania s Bajkalskou po križovanie s Miletišovou
Dôvod- vodiči autobusov MHD a trolejbusov ho aj tak nevedia používať
Cintorín Rača, Cintorín Slávičie údolie, Námestie Biely kríž, Cintorín Vrakuňa, Ondrejský cintorín, Martinský cintorín, Cintorín Petržalka, Dvojkrížna, Červený kríž, Biely kríž, Krížna, Pod krížom, Pri kríži, Pri Bielom kríži, Cintorínska...
(keďže vo svojom rodnom meste už veľa času netrávim)
MatejBA
ZST vs Stn.: Nechapem preco sme menili snad aj 30 rokov pouzivany nazov (resp. odkedy sa pouziva ZST v MHD?) za nieco, co na prvy pohlad si clovek precita ako Stan (na kempovanie)