Reakcia na: Ondro #106982:
Ako povedal svojho času Dzurinda : "Kradlo sa za Mečiara, menej sa kradne za Dzurindu a bude sa aj za Róberta Fica, len je otázka, že či viac, alebo menej ako za Dzurindu.
ved sa zvysila priepustnost elektriciek ? necitas BN? ?
lampash
Pripojil by som návrh, že cez Prístavný most by som viedol linku 87, ktorá by mohla ísť cez Bosákovu, Šustekovu, Mamateyovu na Ovsište a na Vlčie hrdlo v rovnakej trase. Dôchodcovia z LIDLU by tak mali k 99 druhé spojenie a 84 by som presmeroval na jej starú trasu okolo EUBA. Linky 96 a 98 by premávali cez Prístavnú.
Čakám na Vaše reakcie ?