Reply on: intony #106967:
inak tiez si si vsimol ze ta uzasna priepustnost krizovatky pre eliny je ledva jedna suprava? teda ja som siel v utorok minuly zo skoly a boli sme tam druha suprava a stali tam dvakrat
ved sa zvysila priepustnost elektriciek ? necitas BN? ?
ako komparz aby sa nepovedalo
lampash
Pripojil by som návrh, že cez Prístavný most by som viedol linku 87, ktorá by mohla ísť cez Bosákovu, Šustekovu, Mamateyovu na Ovsište a na Vlčie hrdlo v rovnakej trase. Dôchodcovia z LIDLU by tak mali k 99 druhé spojenie a 84 by som presmeroval na jej starú trasu okolo EUBA. Linky 96 a 98 by premávali cez Prístavnú.
Čakám na Vaše reakcie ?