Reply on: AAA #106959:
nechcem sem zatahovat politiku ale som ochotny sa stavit ze za kohokolvek cerveneho by to nebolo ani len o chlp lepsie...
ved sa zvysila priepustnost elektriciek ? necitas BN? ?
ako komparz aby sa nepovedalo
stevo
a to este nepocita kolko listkov nacvaka ked musi prestupovat ?