Reply on: tom_sk #257840:
Slovne spojenie "magistrat sa snazi nieco zlepsit" smrdi pruserom alebo extremne drahym riesenim. Je to historicka skusenost z poslednych rokov - coho sa pseudoarchitekti chytili, to do...kazili alebo to extremne meskalo alebo to je extremne predrazene. Vacsinou to byva aj kombinacia predchadzajucich verzii.Na bezrukych vodicov mame pomahacov a chranicov - kolko sa ich tam vyskytlo za poslednych 20 rokov?
Edit: v Kosiciach maju priamo v kruhaci este aj nainstalovany semafor - tak cakam, kedy aj sem pride nejaky dalsi migrant, co prinesie toto exkluzivne riesenie.

bobitwo
Ale čo čakať od človeka, ktorý sa nevie sám o seba postarať a tvrdí, že všetci okolo sa majú starať o to, aby sa mu nič nestalo, aj keď porušuje predpisy.