Reply on: Mhr1 #257834:
Prečo by to nebolo šťastné riešenie? Logicky hlavná cesta bude definovaná intenzitou premávky, nie geomertiou. Tá križovatka je uplne ok, možno by v nejakých časoch zniesla semafor, ale kruháč je tam úplným nezmyslom a očakávam že to do roka skončí jeho zrušením.
kecho
https://sita.sk/nasadoprava/jedna-z-najproblematickejsich-krizovatiek-v-petrzalke-prejde-obnovou-pribudne-aj-kruhovy-objazd/