Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Richard Ščepko #13390:
Výborne, to je dôkaz, že tieto spoje treba.
Reakcia na: kvorka #13389:
Súhlasím, že Trenčín nie je len JUH a Dlhé Hony, na druhú stranu je JUH najväčšie sídlisko a tak tam smeruje aj najväčší dopyt. Prikladám fotku zo včera, kde sme zo zastávky Gymnáziu odchádzali 26ti vo vozidle.
Každopádne, Zámostie a aj Sihoť, by si nočnú linku zaslúžili. S chalanmi z Dopravy na Považí sme viedli debatu, kde by možno mohlo byť zaujímavejšie riešiť to linkami, ktoré by pokračovali ďalej za hranice mesta (PAD). No je to určite na zamyslenie a prípadnú debatu. Tej som sa nikdy ani nebránil 😉
Zmeny len kozmetické, čakal som viac. 22 chválim, len do budúcna MHD nie je len pre Juh a Dlhé Hony, ale aj pre Sihoť a Zámostie.
Reakcia na: Marek6283 #13386:
Tiež sa k tejto prosbe pripájam. Presun označníka išiel na náš podnet cez VMČ Stred, podnet číslo 2: https://trencin.sk/wp-content/uploads/2023/01/Podnety-Medal-Scepko-Mazanik-9.1.2023.pdf. Slivovicu netreba, každopádne vďaka za uznanie. 😅

Bolo to z dôvodu presne, ako píšeš, pre neznalých viď. foto nižšie.

PS: označník na stanici smer Dlhé Hony/SAD (nástupište 12) je, teda aspoň pár dní dozadu bol, len ho možno zle vidno pomedzi zeleň. Keď už sme pri označníkoch, nedávno sa stratil označník MHD zo zastávky Dolný Šianec, zatiaľ neviem, prečo.
Reakcia na: Marek6283 #13386:
Nie nie, super pripomienky.
Sa mi páči ako modré autobusy idúc do Soblahova stoja na zastávke Gymnázium stále ako boli roky zvyknutý, pritom ich označník je už týždeň pri našom mestskom. Takže sa odstráni problém keď nám po ich obídení nebolo možné dať všetky dvere alebo aj dlhší autobus alebo jeden medzi dva celkom k obrubníku, za tento nápad by som normálne venoval liter Slivovice keby som vedel komu 😁 a teraz už prosím Milana 005 aby poslal správu do strojčekov aby vodiči zabudli na zvyk a zastavovali vpredu pri presunutom označníku 😛 😎 😊 A ešte jedna vec, medzi aut. stanicami je síce vodorovne vyznačená aut. zastávka pre ich vozidlá idúce k nemocnici či SAD a podobne prichádzajúce od Opatovej ale označník s odchodmi mi tam akosi chýba pre ľudí čo by taký odvoz uvítali... Toto je síce iba okrajovo líznuté MHDčkou ale snáď nevadí! 🙄
Reakcia na: MinoSUN-55 #13384:
Hod sem potom foto...
Reakcia na: MinoSUN-55 #13383:
Už som sa dočítal, ospravedlňujem sa 🙂
Reakcia na: Michal Mazánik #13378:
Vážne chodí harmonika na L3? Rannú L6 som videl o pol šiestej na stanici. Kedy môžem zachytiť harmoniku na L3?
Reakcia na: theo #13380:
To je len dokaz, že treba využiť aj piaty klbak na školské spoje z/do Zámostia. A konečne vyčleniť spoje linky 6 idúce do priem.parku do samostatnej linky 16.
Reakcia na: theo #13380:
Jj, tento. A na L6 by to mal byť myslím spoj o 5:17 zo Sihote IV, pre zamestnancov PP.
Reakcia na: draxter #13379:
Linka 3 spoj 4 o 5:52 z Detského mestečka, aspoň taký som tam videl krátko po poslednej zmene cp.
Reakcia na: Michal Mazánik #13378:
Ktorá 3 a 6? Fuuuuha....
Reakcia na: draxter #13377:
Presné obehy neviem, ale z pozorovania je to viac-menej podobné, ako v posledných rokoch. Tzn. špičkové spoje na linke 1, v rannej špičke aj na linke 8, niekoľko výjazdov/dojazdov na linkách 7/17 dopoludnia, a spoje pre pracovníkov/čky OC Laugaricio na L24 a L25 ráno.

Ráno myslím pribudlo po kĺbovom spoji aj linkách 3 a 6, čo je novinka. Btw na obdobie Adventu sme s Rišom Ščepkom opäť dali podnet na nasadenie harmoník na L24 počas víkendov, takže verím, že aj po tretíkrát sa podarí harmoniky aj takto efektívne využiť.
Neviete niekto, ktoré spoje aktuálne vykonávajú kĺbové vozidlá?
Reakcia na: Marek6283 #13375:
Som za, tak by to malo byť. Alebo osobitne znamienko.
Ono tie vývesky napriek dobe internetu a mobilov s ním sú veľmi dôležité a generácia ktorá cestuje MHDčkou sa ešte len pomaličky modernizuje a už sa blíži obdobie Vianoc a s ním spojená zmena jazdenia v medzisviatkovom období a možete cestujúcim písať na LCD, do Infa, na iMHD ..kam len chcete, že sa bude jazdit vo vikendovom režime, aj tak budú na zastávkach množstvá ufrflaných ľudí pýtajúcich sa prečo nešla 5? -napríklad...Mňa osobne tak vytiahol minulý rok z kabíny pod prístrešok taký "Schwarzenegger" a že tu je režim prac.dni-školské prázdniny a jeho nezaujíma nejaká Sobota - Nedeľa... a takých bolo viac...Skrátka sa bude asi musieť krvopotne zájsť ku každej výveske a dať vysvetlivku ako sa jazdí medzi sviatkami ak sa mesto rozhodne inak aby sme sa vyvarovali problémom. Potom sa zase stane, že nejaký "dobrák" takýto dolepený oznam strhne a tak to ide dookola... skúsenosti za tie roky sú 🙄 😁
Reakcia na: kvorka #13373:
Ďakujem pekne kvorka za spresnenie. Osobne som v nedávnej minulosti tiež upozorňoval na vývesky pri Perle v TN, kde nebolo vôbec nič a to dosť dlho. Nebudem tu ďalej kritizovať mesto za toto, len mi to opäť potvrdzuje, že k tomu profesionalizmu pracovníkov mesta, ako to tvrdí hlava mesta , to má niekedy dosť ďaleko. Ale na strane druhej sa nový dopravca podľa mňa dobre aklimatizoval v Trenčíne. Ďakujem.🙂
Reakcia na: pešiak #13371:
Nie, linka 32 je štandardná linka, ktorá má v "c" jeden spoj z Juhu I na Hasičskú. Ale 1.11. má spoje od rána do večera, teda jej vyvesky mali byť bezpodmienečne opravené.

Dopravca na webe až 24.10. zverejnil zmenený CP linky 32. Čiže ani toto nebolo 10 dní vopred, ako káže zákon. A na vyvesky sa "vykašľal ľudský faktor" a aj mesto ako kontrolný orgán.
Reakcia na: pešiak #13371:
Podla CP dopravcu ide iba 1 deň v roku, na dušičky

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.