Reakcia na: MinoSUN-55 #9640:
Každopádne, minimálne v čase 13-15 hod. sú linky 11 a 24 plnšie ako linky 7/17. Pri linke 24 nie sú tie konečné práve najlepšie pre kĺby, ale zvládnuť sa to zrejme dá. Pri linke 11, pokiaľ viem, tak obe konečné umožňujú bezproblémové otáčanie kĺbov.
----------
Jedna vec k mapám. V takmer všetkých prístreškoch euroAWK sú v sklách diery, po rámoch, do ktorých sa kedysi dávali vývesky a od roku 2012 postupne miznú (nechápem, prečo. Bolo to dobré). Ale späť k veci, myslím, že do dier by sa dali ľahko umiestniť väčšie vitríny na mapy. Nebolo by s tým tak toľko roboty.
MA MHD
Bolo to zavedené spolu s farebnými zónami. Vyzeralo to takto, len to bolo interaktívne:
http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000102510/Infoweb19.pdf (v strede).
Zaujímavosťou bolo, že ulice Jána Zemana a Karpatská boli označené čiernou, a teda, že po nich vedie trasa MHD. A to napriek tomu, že tade nejazdilo nič (ako vidíte, nie je tam ani zastávka).
Zišlo by sa to obnoviť. Bolo to veľmi pekne spravené. A zároveň by sa tak nahradila stará neaktuálna mapa, z roku 2014, ktorá je tam dnes.
Re: Richard Ščepko
Samozrejme, že viem, že do diskusie sa ľahko píše a ťažšie sa tie návrhy už vykonávajú. Ale zase na druhú stranu, aj tie návrhy a diskusné postrehy sú potrebné ?