Reakcia na: radob #9203:
neskutočný diletantizmus, asi by sa niekto mohol na meste opýtať, čo to malo byť a pri tej príležitosti nech pozrú nielen Sibírsku, ale aj Halalovku, Pádivého, Clementisovu, Mateja Bela, Západnú....a som zvedavý ako to dopadne ?
Po tejto linke ale zatiaľ ani chýru ani slychu.
Tak ja len tolko...
kvorka
Ad Richard Ščepo - je niečo nové ohľadne toho obratiska? Vieme vlastne dôvod, prečo mesto napokon súhlasilo s parkoviskom pre nikoho na konci Sihote miesto obratiska? Aké riešenie sa navrhuje do budúcna?