Reakcia na: draxter #6697:
mna osobne by potesilo keby tie reklamy niesu cez sklo, vcera som isiel vo vecernych hodinach takymto busom a cez to sklo teda veru nevidiet, keby nehlasi zastavky, neviem neviem...
veru na tych starych vozoch vyzerali reklamy dobre...


Marek6283
Uzrel svetlo sveta model autobsiku ktory moju vekovu ketegoriu vozil do skolky ci na ZS... ❤ srdce potesi,oci tiez,penazenku nie... ?