Reakcia na: MarekPB_B961E #5920:
? nemam rad dlhe vtipy,no tento je dobry! ? Este som si na jeden -dva-spomenul,snad som ich tu uz nepisal ? ...: Nervozny vodic vola na policiu a vravi: Zrazil som na ceste dve sliepky-pre boha co mam robit?!-operacny mu vravi: odpracte ich na krajnicu aby ich auta nerozvlacili ?
A ake byvaju posledne slova spolujazdca?-z prava dobre! ?
2 zastávky
alebo vtedy tam chodila len L6? no teraz som trochu na pochybach
milan001
Otázka je, či neprispeje aj samotné Ouptronics, či už na spoje alebo na vozidlá (ako napr. KIA v ZA).
Inak samozreme týmto smerom som sa v návrhu #5886 uberal, pretože len zvýšiť počet km vie každý, ale ja som sa snažil aj ušetriť. ☺