Reakcia na: Juraj #5860:
Dakujem. Dufam, ze to stihnu. A s tou tretou tabulou to ako vyzera? Bude, ci nebude? Nechapem, ked dovolil Dopravny inspektrat, alebo kto to povoluje, aby reklamna tabula na Muzeu kolies ETOP pri Tatre osvetlovala cele okolie a odradzala soferov od riadenia vozidla, preco nedovolia aj tu tretiu tabulu. Ved je omnoho mensia ako ta reklama.
Bude mi za nim smutno, ved jeho uz poznaju ludia od Blavy, cez Nitru, az po Zilinu
Je to proste maskot trencianskej stanice a MHD. Bez neho bude stanica smutna...
milan005