Reakcia na: draxter #5556:
Ani tu už linka č.4 nefiguruje. A tá L10 má veru pekný interval, cca každých 30 minút cez prac. dni. Jazdila takto: Nozdrkovce-Karpatská-OÚNZ-OS Centrum-Hasičská-Žel.st.-Zimný štadión-Hodžova-Sihoť,III-Nová Kubra/TOS. Spoj naozaj odchádzal 22:07a smer Nozdrkovce od zimáku. ?
som sa uz zopar krat vduchu na tom smial
milan005