Reakcia na: kvorka #5238:
No neviem, ci len vcera. V autobusoch totit visi oznam, ze je docasne zrusena od 3.augusta do odvolania bez nahrady. Alebo je uz naspat znova?
ale nie...ten autobusovy zaliv asi alebo ako sa to da este nazvat 
kvorka
Juraj, z tohto by som asi vyvodil nejakú zodpovednosť, web SAD opäť zaspal dobu.-.-.- ?