Reakcia na: B741.2653 #5181:
ja si zas myslim ze MHD v TN je celkom na urovni az na par veci ktore tu ale teraz nejdem rozoberat, lebo mnoho z nich sme tu uz niekolko krat prebrali. Mne osobne sa Citelisy tiez moc nepacia, vzdy ked mam mozno si vybrat idem radsej B952 alebo B961, nastastie vacsinou ta moznost je
kvorka
Re #5166 irizar: je to možné, mne osobne sa nelúbia
Re #5165 draxter: asi tak
Re #5173 S499.1023: pri všetkej úcte k tebe...tvrdil niekto opak?
Re #5159 milan005: tak tak, bolo načase.
?