Reakcia na: Marek6283 #4527:
Nechcem ti brať ilúzie, ale za ten poriadok nemôže ani tak úroveň národa ako skôr úroveň financovania komunálnych služieb. Keby sa sem dali zavesiť fotky, ukázal by som ti ako po bežnej šichte vyzerá môj autobus v Nórsku. Papiere, roztrhané lísty, prázdne fľaše, šupky od ovocia, fľaky od jedla na sedadlách, rozhádzané noviny - to všetko rozhádzané pod sedadlami, v sieťkach na batožinu, zastrkané za zadné sedadlá kde sa k nim nedá dostať... K tomu prirátaj občas na večerných spojoch nejakú tú výtržnosť a dokonca aj dve ozbrojené lúpeže, keď na kolegov zaútočili feťáci s nožmi, lebo sa im zachcelo obsahu pokladne. A to je prosím pekne diaľková linka, kde cestujúci majú úroveň. Predtým keď som jazdil na miestnych, úplne bežne som našiel aj posprejované a rozrezané sedadlá.Úroveň národa je možno trošku vyššia než u nás, ale zase si všetko západné neidealizujme...
Aj keby meškal hodinu... To bolo super .. Ale už sa pár krát veru stalo .. Baby majú šťastie, tak keď ja budem utekať tak snáď pôjde jedna z tých našich vodičiek ..
Marek6283
Metro islo raz za 12 min. a cez Oktoberfest kazdych 6 min. Vsetko bolo krasne nastavene-vysli ste z metra,cakal autobus-vlak-elektricka,a v tom mnozstve naroda v metre som nikdy nevidel chuliganov,boli kamery na staniciach...
Cesty a chodniky ciste,vyspadovane-bez kaluzi,ziadne flaky asfaltu ci jamy,zastavky ako tie ktore sa uz osadzaju u nas-presklene,osvetlene>lenze tam ich nik nerozbil a nepostriekal>ani ked koncil futbal,vsade hliadky.....no krasa>este sa musime veeeeela ucit!