Reakcia na: Klobasa #4017:
to by som aj ja navrhoval. Veď ľudia zo štvrte pod Juhom alebo z Panelákov pri Cintorínskej to majú ozaj ďaleko. Keďže bus zastávkami Pod Juhom, Soblahovská pri cintoríne, Sblahovská 49 len prechodí bez zastavenia a stojí až na Soblahovská 25, je to kusisko. Na znamenie by to podľa mňa bol dobrý nápad.
draxter